א. כ איטום הגליל בע"מ אליהו כהן 0509285188

איטום הגליל אליהו כהן 050-9285188

א. כ איטום הגליל בע"מ אליהו כהן 0509285188

חברת איטום הגליל אליהו כהן 050-9285188
יש לכם סימני נזילה על תקרת הבית בקירות חושבים שהגיע הזמן לעשות איטום גגות? עם גגות וקירות נוזלים לא משחקים, הפעם מזמינים חברה מקצועית, כזו שאפשר לסמוך עליה בעיניים עצומות. באיטום נכון של הגגות קיימת חשיבות רבה לאיכות וסוג חומרי האיטום שנעשה בהם שימוש, כל גג והביצוע המתאים לו ביותר. איטום גגות מקצועי מבטיח אטימה לשנים וחוסך נזילות הפוגעות במבנה ומסבות נזקים שחלקם לא ניתנים לפתרון.
איטום עושים רק עם חברת איטום מורשה. אנחנו עובדים עם לקוחות גדולים וקטנים כאחד: לקוחות פרטיים, מבני מגורים, מוסדות, מתחמי עסקים ומפעלים המעוניינים לשים קץ לנזילות ולתיקונים חוזרים ונשנים.

התאמה לכל סוגי הגגות

האם ידעתם כי אין סוג אחד של איטום עבור הגג שלכם? לו היה רק חומר אחד יעיל ושיטה אחת כולם היו משתמשים בהם. אולם, התחום הנ"ל הוא למעשה תחום אשר דורש ידע רב, משום שהאפשרויות הן מגוונות מאד. אם פונים לחברת איטום הגליל אתם יכולים להיות כמובן רגועים, ולדעת שהגג שלכם נמצא בידיים טובות. אנשי המקצוע שלנו יבצעו בדיקה מדוקדקת לגג שלכם, ורק לאחר מכן, יבחרו את החומרים המתאימים ויבחרו בשיטה המושלמת עבור האיטום של הגג שלכם.

מגוון חומרים

לחברת איטום הגליל ניסיון רב בעבודה עם מגוון חומרים לטובת עבודה מיטבית. חברתנו מנוסה בעבודה עם חומרים ביטומניים ועם יריעות ביטומניות, עבודות שונות של זיפות, חומרים אקריליים, חומרים פוליאוריטניים, וכמובן עבודה עם יריעות
טיפול בעובש
איטום חדרים רטבים
איטום שלילי
תיקון גגות רעפים
איטום מרפסות ללא פירוק
תיקון מרזבים
איטום שונות.

איטום איכותי לשנים

מעכשיו אין לכם יותר נזילות, אנחנו אוטמים את הגג שלכם במיטב החומרים. כשאנחנו אוטמים אנחנו בודקים היטב את התנאים על הגג ומבצעים עבודת הכנה קפדנית שמבטיחה ביצוע מושלם.

שילוב חומרים מתאים

כל איטום צריך להתחשב באיטום הישן שנעשה על הגג. בגג בטון חשוף או מזופת נעדיף לאטום ביריעות ביטומניות. לעומת זאת, אם הגג שלכם נאטם בחומרים אקריליים, קרוב לוודאי שנדבוק בשיטה זו. ב-PVC משתמשים במקרים מיוחדים בלבד ובפוליאריטנים משחתיים משתמשים לנישות קטנות ובעייתיות.

אוטמים כל גג

אנחנו אוטמים את כל סוגי הגגות: רעפים, גגות מרוצפים, סיוד גגות, זיפות, קירות חיצוניים, מקלטים, איתור נזילות צילום תרמי ומפגעי רטיבות. כמו כן, אנחנו מסירים אנטנות ישנות. בחורף הקרוב לא יהיו לכם הפתעות, השקט שלכם והביצוע שלנו.

היתרונות שלנו
25 שנות וותק וניסיון בתחום
אחריות מלאה על כל עבודה
שירות לשביעות רצון הלקוח
שירותי S.O.S בימים גשומים
שימוש בציוד וחומר מתקדם
רוצים חורף יבש וקיץ קריר ? אנחנו יכולים לעזור לכם
התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ טלפוני חינם
050-9285188
053-7836161
אתר הבית שלנו http://itum-hagalil.co.il

5% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: אליהו כהן

קבוצות נטוורקינג

סיווגים

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
חברת איטום הגליל אליהו כהן 050-9285188 יש לכם סימני נזילה על תקרת הבית בקירות חושבים שהגיע הזמן לעשות איטום גגות? עם גגות וקירות נוזלים לא משחקים, הפעם מזמינים חברה מקצועית, כזו שאפשר לסמוך עליה בעיניים עצומות. באיטום נכון של הגגות קיימת חשיבות רבה...
NSi6xsnaYTV%2bTLujWm2K1A==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר