יורם פרקט

פרקטים בבת ים

פרקטים מה חדש ?

פרקטים מה חדש ?  גם ענף הפרקטים כל הזמן מתחדש ומעדכן ומעת ועת יש חדש במוצרי פרקטים שונים. על מה שחדש לאחרונה בפרקטים מביא לנו מומחה ותיק לפרקטים - יורם פרקט

חידושים בתחום הפרקטים

 

גם ענף הפרקטים לא שוקד על שמריו. כל הזמן כמו בכל מוצר יש חדש. הפרקטים חוללו מהפכה וכבשו את לב הצרכן הישראלי הן בבית והן כחיפוי רצפה מועדף במשרדים חנויות ועסקים.

לצרכי מגורים חלק בוחרים לחפות את הרצפה בפרקט עץ מסוגים שונים וחלק בפרקטים למינציה סינטטיים

מקרב אלו שמרצפים את ביתם בפרקטים אחוז הפרקטים למינציה גדול בשיעור ניכר על פני פרקט עץ וזאת תודות למחיר הנמוך יחסית של פרקטים למינציה, לשפע הצבעים של הפרקטים לקלות ההתקנה והתחזוקה.

ככל שגדל הביקוש לפרקטים למינציה גדל גם מספר חברות פרקטים וסוגי פרקטים שקיימים.

גם בתחום זה כמו בתחומים אחרים יש מעת לעת שינויים הן ברמת המוצר עצמו קרי באופן ייצור הפרקטים והן במגוון עיצובים צבעים וסגנונות פרקטים שונים.

ברמת המוצר החידושים בפרקטים היו בתקופה האחרונה בשינוי סוג החיבורים בין הלוחות והוספת קפיץ בחיבורים שאמור להקל על ההתקנה של הפרקט.

חידושים בתחום עיצוב הפרקטים למינציה חלו גם בפרקטים למינציה העשויים לוחות ברוחב משתנה.  כלומר אותו צבע פרקט ניתן לבחירה בארבע אפשרויות שונות. פרקט למינציה ברוחב סטנדרט רגיל, פרקט למינציה לוחות צרים במיוחד, פרקט למינציה לוחות רחבים, פרקט למינציה משולב לוחות רגילים עם לוחות צרים חידוש שהוא עיצוב מיוחד ברצפת פרקטים.

חידוש זה של דגמי פרקטים מאותו צבע ברוחב משתנה כשרצפת הפרקט עשויה שילוב של לוחות מאותו דוגמא אבל חלקם צרים יותר תורמת לרצפת פרקטים מעניינת וכדאי להכיר אפשרות זו.

יצוין כי חידוש זה בפרקטים למינציה לא קיים עדיין בכל החברות פרקט אבל הבשורה מגיעה מחברה גרמנית גדולה ומוכרת בארץ.

החברה הזו מביאה לארץ את הפרקט החדשני הזה במספר צבעים וגוונים לא קטן, כך שכל אחד יכול למצוא פרקט כזה לפי טעמו ובסגנון המתאים לריהוט ולעיצוב בבית שלו.

חידוש כזה בפרקטים למינציה ברוחב שונה מאפשר לעצב את בית באותו סגנון מאותה חברה וסוג פרקט למינציה ואפילו אותו צבע פרקטים אבל עדיין לתת ייחוד שונה מעט לכל חלל בבית עם פרקטים לפי הטעם.

רעיון זה של שילוב צבע פרקטים זהה במידות משתנות הוא חידוש מקורי שאין ספק שילך ויתפוס תאוצה גם בקרב חברות פרקטים נוספות.

מומחה לפרקטים, בעל אולם תצוגה גדול לכל סוגי הפרקט

ומתקין פרקטים וותיק ומקצועי, מראשוני ענף הפרקטים בארץ.

http://www.2all.co.il/web/Sites1/yoram-parquet/

 

 

© כל הזכויות שמורות ליורם פרקט מכירה והתקנה.

מומחה לפרקטים, בעל אולם תצוגה גדול לכל סוגי הפרקט

ומתקין פרקטים וותיק ומקצועי, מראשוני ענף הפרקטים בארץ.

 

יורם פרקט

עסק ותיק בענף הפרקטים משנת 1994. מכירה שיווק אספקה והתקנת כל סוגי הפרקטים למינציה ועץ לריצוף פנים. בחנות מבחר פרקטים ענק וייחודי כ 14 חברות למינציה שונות כ 500 צבעים של פרקטים למינציה כ 110 סוגי פרקט עץ טבעי ופרקטים עמידים במים. יעוץ חינם ושירות גם לבית הלקוח בפריסה רחבה. בניהולו של יורם פרקט בכיר מתקיני הפרקטים בישראל עם נסיון של 20 שנה. טל: 050-9911998 החנות באזור התעשיה בת ים רח' אהוד קינמון 29 מול טיב טעם

שם איש קשר:

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר