קבוצת רעננה

נתוני המפגש הקרוב
  • מנחה: מני כגן
  • מיקום: החרושת 27 רעננה
  • תאריך: 28/8/2018
  • שעה: 18:30 - 21:30
  • טלפון: 054-6609407
  • אימייל: pcpro4all@gmail.com
  • מחיר: 40 ₪

מנחה הקבוצה :

  • טלפון : 054-6609407
  • מייל : pcpro4all@gmail.com
צפה בכרטיס

הצטרפות לקבוצה :

0
מפגשים בשנה
0
עדכונים בקבוצה
0
חברים בקבוצה

אודות הקבוצה

קבוצת "רעננה - ערב" מאגדת תחתיה עסקים איכותיים המעבירים בין חברי הקבוצה עסקאות ושיתופי פעולה לטווח ארוך ויוצרת קשרים עסקיים איכותיים אשר מניבים הכנסות, פרסום יעיל ושיווק בית העסק.

מקצועות בקבוצה

גלריה

לוח עדכונים

להוספת עדכונים אנא התחברו למערכת

להתחברות, לחצו כאן   |   להצטרפות לקבוצה, לחץ כאן
ניהול דף עסקי בפייסבוק - מה זה כולל ומדוע הוא כל כך חשוב?

הפייסבוק הוא זירת התרחשות מרכזית עבור כל בעל עסק. כמות החשיפה אליה ניתן להגיע באמצעות ניהול נכון של דף עסקי בפייסבוק היא עצומה ולכן חשוב לנצל את הרשת החברתית הפופולארית.
ניהול דף עסקי בפייסבוק מתאים במיוחד עבור בעלי עסקים שצריכים להציג ללקוחותיהם הקיימים והפוטנציאליים את פעילותיהם השוטפת וליצור תדמית של עסק איכותי. בעלי העסקים יכולים להיות עורכי דין, רואי חשבון, בעלי חנויות ובעלי עסקים נוספים.
לפני שאנו מקימים דף עסקי בפייסבוק אנו נפגשים עם הלקוח ומסכמים על כללים שיסייעו לנו לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.
בין היתר אנו מבקשים מהלקוח לשלוח לנו תמונות, טקסטים ווידיואים. כל הפוסטים, התמונות וסרטוני הוידיאו שנשלחים אלינו עוברים עריכה קפדנית.
כמו כן, אנו עובדים בשיתוף פעולה עם הלקוח באופן שוטף. אנו פותחים אירועים, מפרסמים מבצעים, הנחות, חידונים ומבצעים פעולות נוספות שמטרתן להגדיל את כמות החשיפה, לעורר עניין, לייצר דיון ולעדכן את החברים בנוגע לכל ההתרחשויות שחלות בעסק.

/vH3YdiRY%2bAdMCpJSUUCqQ==

נגריית שרמן חיים פרוייקט חדש
pWpSS3uvu0Fi4iqTzvKdRw==

נגריית שרמן חיים פרוייקט חדש
S53jaqZgozWbhQjQrD%2b9gQ==

נגריית שרמן חיים פרוייקט חדש
xhwphcrAp7H2SeNhbRfdkA==

נגריית שרמן חיים פרוייקט חדש
5dFxTMhoRaX6FtBaXaLxlQ==

נגריית שרמן חיים פרוייקט חדש
SwAixZZdCEw6VdD5P1KBDQ==

נגריית שרמן חיים פרוייקט חדש
3Z3zRsBLU/VdyBeJ8oos9Q==

נגריית שרמן חיים פרוייקט חדש
rIUV/E0eWM5L6Ofb14xTTQ==

נגריית שרמן חיים פרוייקט חדש
6ne1fNqhUiy3AIMbpO1b9A==

נגריית שרמן חיים פרוייקט חדש
/l7vCLuYdCMkY5RoDxf0fw==

נגריית שרמן חיים פרוייקט חדש
afemP%2bZYa5/ljTsOHngU/w==

נגריית שרמן חיים פרוייקט חדש
KoRVdyMwRb9sBRStRAtzIA==

מה זה קידום ממומן בגוגל? 🤔

יש לא מעט דרכים שבעזרתן ניתן להסביר מה זה קידום ממומן בגוגל. אם שמעתם פעם על ADWORDS, אפשר להגיד ששני הדברים הללו שקולים זה לזה במידה רבה מאוד. אנו סבורים כי הדרך הכי טובה להבין מה זה בדיוק קידום ממומן (בניגוד לקידום אורגני) זה להשתמש במילה "שליטה" או יותר נכון לומר כי השליטה כאן היא בידיים שלכם.

בקידום ממומן אתם משלמים את הסכום הרצוי לכם ואם גם מגדירים בדיוק איך הפרסום ייראה ולמי הוא יפנה. אתם תחליטו אם הפרסום יופיעו במחשב, במובייל או גם וגם. אתם תחליטו באילו שעות או ימים הפרסום יופיע לפני קהל המטרה. אם אתם עסק שומר שבת, תוכלו להחליט שהפרסום לא יופיע בשבתות וחגים. אם אתם רוצים לפרסם דווקא בשבת, כי המסעדה שלכם פועלת בשבת, אפשר כמובן לדאוג גם לכך. אפשר להתאים בין מילות חיפוש נבחרות לבין מודעות רצויות. אפשר להגדיר כי יופיעו פרסומים שונים בהתאם למילות מפתח שונות. השליטה גם מאפשרת לכם לעשות שימוש בהיבטים נדרשים של פילוח. אתם, בעזרת מי שמתמחה בקידום ממומן, יכולים להגדיר מי בדיוק יראה את המודעה שלכם, גברים או נשים, תושבי המרכז או הצפון, רמות הכנסה משוערות ועוד.

למי זה מתאים?
בעזרת מקדמי אתרים מנוסים, קידום ממומן בגוגל יהיה גם קידום מאוד אפקטיבי. הוא יתאים גם לכם אם אתם רוצים תוצאות מהירות, לא בעוד כמה חודשים אלא בתוך זמן הרבה יותר קצר. ADWORDS יכול להביא לשיפור עסקי בתוך שבועות ספורים ומתאים למעשה לכל סוגי העסקים, אפילו לעסקים קטנים. וחשוב להפריך מיתוס שעדיין קיים בקרב בעלי עסקים קטנים. קידום ממומן בגוגל ממש לא חייב להיות יקר במונחי עלות תועלת. הקידום הזה מאוד אפקטיבי שכן הוא מתאים את המסר לקהל היעד באופן נכון. מודעת ADWORDS שמותאמת לקהל הרצוי לכם ואשר תופיע בזמן ומקום הנכונים, תביא לאחוזי סגירה גבוהים.

איך זה עובד?
אם גם אתם רוצים קידום ממומן בגוגל שיעבוד בשבילכם, אתם צריכים מישהו שיוכל לרתום עבורכם את הקידום האפקטיבי בתקציב המתאים בשבילכם. עדן שיווק וקידום עסקים באינטרנט – אנו יודעים כיצד לפלח את קהל היעד ולהתאים את המודעות כך שתושגנה התוצאות העסקיות המקוות. תוך כדי תהליך מתקיימת מדידה של האקטיביות כך שניתן לשפר ולייעל, להביא יותר לקוחות "בשלים", כלומר כאלה שמוכנים, צריכים ורוצים (ממש כמוכם) לסגור עסקאות.

iywz5gqpFJcNmMy33cc7tg==

מה אתם יודעים על יוטיוב?
ככל הנראה אתם יודעים שזה ערוץ שבו ניתן לצפות במגוון תכנים. אבל כדאי לדעת יותר לעומק מה זה באמת Youtube. כדאי גם לדעת למי זה מתאים, איך זה עובד וכיצד הופכים את זה לערוץ שיווקי וקידומי ראשון במעלה. פרסום ביוטיוב - וזה יותר פשוט מכפי שחשבתם.
בשביל להעלות תכנים ליו טיוב לא צריכים שום ידע מורכב בתכנות, לא צריכים לדעת קוד ולא צריכים לעבוד קשה. כל תוכן מצולם אפשר להעלות לרשת החברתית הזאת בין רגע ובקלות רבה אפשר גם לשתף. ניתן ליצור רשימת של תכנים ולאגד אותם לערוץ ועוד מגוון רחב של פעולות.
אבל אם אתם שואלים איך עובד קידום וידאו ביוטיוב, התשובה קצת יותר מורכבת. תוצאות הווידאו מופיעות בתוצאות החיפוש. והכלל של Youtube הוא כזה, ככל שצופים בווידאו יותר, כלומר כשהוא יותר פופולרי, הוא יופיע יותר בתוצאות החיפוש (במקום טוב יותר). כדי להפיק את מקסימום התועלת, כדי שבאמת פרסום ביוטיוב יעבוד בשבילכם באופן מקסימלי, חשוב להיעזר באיש מקצוע שבמבין בכך.

כיצד תוכלו לרתום את העובדה כי וידאו מותאם גם למובייל ייקח אתכם גבוה? כיצד תוכלו למקסם קידום וידאו ביוטיוב, ולקדם גם רשימה או פלייליסט? אתם מוזמנים לפנות אלינו ולהכיר מומחים לקידום ביוטיוב ובכל הפלטפורמות.

KpXTVbTfUyvCdqPo9st0nw==

ברוך בסה יועץ עסקי עדכון חדש
בועז לזניק - SPORT & THERAPY
אבל בלי מאפה. (רוצה לשמור עלייך בריא)
ברוך בסה יועץ עסקי
חס וחלילה, מקסימום סלט עלים, וגם בלי העלים
בן-דב מחשבים
ואיפה הקפה הפוטנצאלי לפגישה הזו?
ברוך בסה יועץ עסקי
היכן שתבחר...
DsVEPCiOJ4OqgaiRUMFceQ==

+ טען עדכונים נוספים

הצטרפו לוריטיב עסקים ובואו לקדם את העסק שלכם

הגדל את השיווק שלך ותהנה מפעילות עסקית משולבת טכנולוגיות